Web sayfası yazılımınız size özel olamalı, yoksa google sizi en arka sayfalara atar.

Günümüz dünyasında herşey online olmakla beraber, bu dünyada kendinizi iyi bir yerde görmek istiyorsanız iyi bir web sayfasına sahip olmanız şart. Web sayfanız kurumsal kimliğinize uygun, responsive (hertürlü cihazla uyumlu), menüler arası kolay kullanıma sahip olmalı. En önemlisi de yazılımı size ait olmalı. Hazır web sayfası kullanıcılarının başlaca ve en önemli şikayeti ön sıralarda çıkamamalarıdır.

Web sayfasınızı  yaparken Yazılımsal Altyapının Hazırlanması Site gereksinimi dogrultusunda kullanıcı ve yönetim bölümleri PHP, AJAX, JScript dilleri ile sitenin programlanması, hız ve optimizasyon saglayacak ayarları MySQL veri tabanında hazırlanır. Web sitesi mobil uyumlu Reponsive olarak yapılacak ve sosyal medya butonlar olmalıdır. Kontrol Paneli (firmanıza özel kontrol paneli)  site içerisindeki, tüm sayfalar dinamik olarak kontrol edilebilmeli. Sayfalarda dikey olarak sınırsız kategori ekleme özelliği olamalı. Her sayfaya ait thumbnail galeri özelligi olmalı. Içerik girisleri rich text editör ile sağlanmalır.

SEO – Google Optimizasyon Arama motorlarının siteyi üst sıralarda ve dogru listelemesi için gereken ayarların ve düzenlemelerin yapılması, her bir sayfada açıklama ve anahtar kelime girisleri için ayrı bölümler olmalı.