Bölgenin tek google partneri, Trampad Ajans.

DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN, BİZ O MÜŞTERİYİ BULURUZ!
 

Müşterilerinize nasıl ulaşmak istediğinizi seçin
Google Ads ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu vardır: metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları veya uygulama içi mobil reklamlar.Yerelde kalın ama dünyaya açılın!
İşletmenize birkaç kilometre mesafedeki potansiyel müşterilere ulaşın ya da reklamlarınızı tüm bölgelerde veya ülkelerde yayınlayın. Google Ads ile seçim sizin.Bir Google araması kadar yakın olun
Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıkladığında ödeme yaparsınız.

 
Farklı cihazlarda İnternet'te ve uygulamalarda müşterilere ulaşın
Google Ads görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000'den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

Reklam yayınlamak için birden fazla yöntem vardır

Metin:
Google Arama'daki reklamlar gibi görüntülü reklamlar da bir başlık, iki metin satırı ve bir URL içerir.

Banner
Resimler veya rich media ile bu reklamlar, özelleştirilmiş düzenleri, etkileşimli öğeleri, animasyonları ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.

Gmail
Gmail'de, kullanıcıların gelen kutularında genişletebileceği, kaydedebileceği ve yönlendirebileceği özel reklamlar gösterin.

Uygulama
Belirli mobil uygulama kategorilerini hedefleyen bir kampanya oluşturun veya hâlihazırda yayınlamakta olduğunuz uygulama içi reklamların performansını izleyin.


Video Reklamları
Öykünüzü anlatın.
Reklamınızı yayınlayalım
Reklamınızın nerede gösterileceğini birlikte seçelim
Ne kadar harcama yapmak istediğinize siz karar verin
Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.


Doğru müşterilere ulaşın
Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ile YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarının %90'ına ulaşır. Özel hedefleme seçenekleri, anahtar kelimeler, demografi ve yeniden pazarlama ile müşterilerinizi markanızı fark etmeye, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmeye ve işlem yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz mesai saatleri içerisinde 0 532 221 17 61  |   0 532 245 92 62 'den ulaşabilirsiniz.

Google AdWords Reklamı Nedir ? 
Neden Google Adwords Reklamı ?
Google AdWords Reklamı Nasıl Çalışır ?
Başarılı Adwords Reklamı İçin İpuçları
Görüntülü Reklam Ağı
Google Reklamı Maliyetler
Google Reklam Vermek ?
Google AdWords'ün Size Sundukları
Google Adwords’un Faydaları
Google Mobil Reklamcılık
Reklamlarınız İlk Sayfada Yer Alsın
Sık kullanılan AdWords Terimleri
Addwords'ün Size Kazandıracakları Nelerdir?
Google Adwords’a Reklam Vermek
Google Reklam Vermek için Neden Biz ?
Google Reklamları